Služby

 Služba  
Parkovanie Parkovanie je strážené kamerovým systémom. Apartmány poskytujú vlastné parkovisko, ktoré je pre všetkých ubytovaných hostí zadarmo. Dostatok parkovacích miest zabezpečí istotu parkovacieho miesta i pri plne obsadenej kapacite apartmánov.
Klimatizácia Všetky naše apartmány sú vybavené klimatizíciou.
Detský kútik Apartmány sú ideálnym miestom aj pre rodiny s deťmi. Už pri myšlienke vytvoriť apartmány sme mysleli na tých najmenších a zabezpečili sme im na prízemí childrensroom – aby boli pod dohľadom dospelých, ktorý môžu pohodlne raňajkovať, debatovať, relaxovať.
Letná terasa so záhradou a grilom V letných mesiacoch je k dispozícií posedenie na terase, kde Vám radi pripravíme gril a s priateľmi či rodinnou si môžete užiť perfektnú barbeque party. Radi Vám pripravíme suroviny na grilovanie po dohode s recepciou. Pre najmenších sú na záhrade pripravené rôzne detské aktivity.
Sušiaky na obuv a lyžiareň Hostia môžu zadarmo využiť miestnosť v prízemí apartmánov, ktorá v zime slúži na úschovňu lyží a kde si pohodlne usušíte lyžiarky po lyžovaní.
Práčka a sušička prádla Využitie práčky a sušičky je pre hostí zdarma, rovnako ako prací prášok.
Ping- pongový stôl Všetci návštevníci apartmánov môžu hrať úplne zadarmo ping pong.
Internetové Wi-Fi pripojenie V apartmánoch i vo všetkých spoločných priestoroch môžu hostia zadarmo využívať silné internetové Wi-Fi pripojenie.