O apartmánoch

Mucha Apartments **** sú rodinné apartmány, ktoré ponúka svojim hosťom komfortné ubytovanie v 4 luxusných apartmánoch, ktoré uspokoja i toho najnáročnejšieho klienta. Apartmány ponúkajú množstvo doplnkových služieb ako napríklad bohaté raňajky formou bufetu, parkovanie na vlastnom parkovisku, internetové Wi-Fi pripojenie, práčku a sušičku bielizne, spoločenskú miestnosť a mnoho ďalšieho.

Apartmány

Apartmány sú moderne a komfortne zariadené dizajnovým nábytkom a poskytujú tak všetkým hosťom najvyššie pohodlie. Pre kvalitný spánok sú pre návštevníkov pripravené kvalitné postele a matrace. Samozrejmosťou je internetové Wi-Fi pripojenie v celom objekte.

  • 4x apartmán s balkónom
  • každý apartmán má kúpeľňu, so sociálnym zariadením, sprchou a bidetom
  • vlastná, plne vybavená kuchynka s umývačkou riadu


Check-in: 14:00 / Check-out: 10:00

Lokalita

Terchová

Obec Terchová sa nachádza na severe Slovenska v okrese Žilina. Svojou polohou je známa ako turistické centrum Malej Fatry a kultúrnym centrom regiónu Žilina s pravidelnými podujatiami. Terchová je známa Kostolom sv. Cyrila a Metoda a Terchovským drevený betlehemom a je tiež pasovaná za najznámejšiu dedinu folklóru Malej Fatry.

Malá Fatra

Malá Fatra je štvrtým najvyšším pohorím na Slovensku a ponúka mnoho zaujímavých miest, ktoré sa oplatí navštíviť. Nájdete tu mnoho cyklo a turistických trás, hradov, lyžiarskych stredísk, hrebeňov a mnoho ďalšieho. V Malej Fatre je viacero prírodných zaujímavostí. Zo všetkých treba spomenúť napríklad Kryštálovú jaskyňu v Malom Rozsutci, Bystrickú dolinu či Jánošíkove diery.