Zistiť dostupnosť

MUCHA APARTMENTS

Apartmány Terchová, Malá Fatra


Navštívte Malú Fatru a novootvorené rodinné apartmány v Terchovej - Mucha Apartments ****, ktoré ponúkajú svojim hosťom komfortné ubytovanie v 4 apartmánoch s najvyšším štandardom, ktorý nadchne i toho najnáročnejšieho klienta.
 
Komfortne zariadené dvojizbové apartmány nájdete priamo v centre Terchovej a ponúkajú vlastné sociálne zariadenie so sprchou, toaletou a bidetom, plne vybavenú kuchynku, posedenie, 2 satelitné TV a mnoho ďalšieho! P
 
Mucha apartmány sa nachádzajú v turistickom centre Malej Fatry, v Terchovej, ktorá je ideálnym miestom pre Vašu rekreáciu a aktívny odpočinok. Turistami vyhľadávaná obec ponúka mnoho možností vyžitia či už v lete alebo zime. Okolité ski areály obohatia Vašu zimnú dovolenku a v lete môžete využiť atraktívne miesta vytvorené samotnou prírodou. 
 

V cene ubytovania je zahrnuté parkovanie priamo pred apartmánmi na vlastnom pozemku, internetové Wi-Fi pripojenie, hotelová kozmetika, záhrada, gril v priebehu letných mesiacov a DPH.

Dodatočná zľava 10%:  zadajte zľavový kupón "mucha" v prvom kroku rezervácie a automaticky získate ďalšiu zľavu za priamu rezerváciu.

apartmány Terchová, apartmány v Terchovej, apartmány Terchová, apartmány v Terchovej, ubtytovanie Terchová, ubytovanie v Terchovej, Terchová ubytovanie, wellness ubytovanie Terchová, wellness ubtyovanie v Terchovej, ubytovanie s wellness Terchová, ubytovanie s wellness v Terchovej

 

Mucha Apartments

 

Mucha Apartments

 

Mucha Apartments

 

Virtuálna prehliadka Fotogaléria

Novinky

Klimatizácia vo všetkých apartmánoch!

Prežiť letné mesiace Vám u nás v Mucha Apartments pomôžu klimatizácie, ktoré sú vo všetkých našich apartmánoch!

11.6.2020

Zobraziť celý článok

Súkromné wellness i pre verejnosť!

V Mucha Apartments ponúkame všetkým ubytovaným i verejnosti súkromný wellness. Rezerváciu vykonávajte minimálne 1 deň vopred na tel. čísle: +421 907 702 007.

16.4.2020

Zobraziť celý článok

U nás sa Vaše deti nudiť nebudú!

Detské ihrisko spolu s plne vybaveným detským kútikom priamo v Mucha Apartments! Vaše deti od nás nebudú chcieť ani odísť. :) Ideálne miesto pre detské oslavy!

11.3.2020

Zobraziť celý článok

Teambuilding a rodinné oslavy s Muchou!

Mucha apartmány v Terchovej sú ideálnym miestom pre menší firemný teambuilding a rodinné oslavy. Komorné nerušené prostredie, krytý záhradný grilovací priestor, priestranná záhrada a všetko potrebné vybavenie pre barbeque zaistí, že Vy i Vaši hostia budete maximálne spokojní.

18.2.2020

Zobraziť celý článok

Výhody ubytovania v apartmánoch Mucha

Mucha Apartments sa nachádzajú priamo v Terchovej a ponúkajú mnoho výhod a zliav pre svojich ubytovaných hostí v priebehu celého roka.

15.1.2020

Zobraziť celý článok

Špeciálna ponuka pre firmy

Hľadáte vhodné miesto pre ubytovanie pre svojich zamestnancov? Ste na správnom mieste! Pripravili sme pre Vás špeciálne ceny v priebehu celého roka! Viac o ponuke čítajte tu.

7.11.2019

Zobraziť celý článok

Cosmopolitan

O našich Apartmánoch Mucha sa môžete dočítať aj v júlovom vydaní českého Cosmopolitanu!

16.7.2019

Zobraziť celý článok

Neviete kam na lyžovačku?

Hľadáte vhodné miesto pre zimnú dovolenku? Miesto, kde to do lyžiarských stredísk budete mať len kúsok?

10.1.2019

Zobraziť celý článok