Zistiť dostupnosť

MUCHA APARTMENTS

Apartmány Terchová, Malá Fatra


Navštívte Malú Fatru a novootvorené rodinné apartmány v Terchovej - Mucha Apartments ****, ktoré ponúkajú svojim hosťom komfortné ubytovanie v 4 apartmánoch s najvyšším štandardom, ktorý nadchne i toho najnáročnejšieho klienta.

Komfortne zariadené dvojizbové apartmány nájdete priamo v centre Terchovej a ponúkajú vlastné sociálne zariadenie so sprchou, toaletou a bidetom, plne vybavenú kuchynku, posedenie, 2 satelitné TV a mnoho ďalšieho! Po príjemne strávenej noci pre Vás radi pripravíme bohaté raňajky formou bohatého bufetu.

V júli 2017 sme otvorili priamo v apartmánoch wellness centrum, kde nájdete jacuzzi vaňu, Fínsku saunu, infrasaunu, tepidárium a odpočiváreň s vyhrievanýmí lehátkami. 

Mucha apartmány sa nachádzajú v turistickom centre Malej Fatry, v Terchovej, ktorá je ideálnym miestom pre Vašu rekreáciu a aktívny odpočinok. Turistami vyhľadávaná obec ponúka mnoho možností vyžitia či už v lete alebo zime. Okolité ski areály obohatia Vašu zimnú dovolenku a v lete môžete využiť atraktívne miesta vytvorené samotnou prírodou. 

V cene ubytovania je zahrnuté parkovanie priamo pred apartmánmi na vlastnom pozemku, internetové Wi-Fi pripojenie, uvítací tradičný slovenský prípitok, hotelová kozmetika, využitie všetkých spoločných priestorov, záhrada, gril v priebehu letných mesiacov, transfer na výlety do okolia (1x za pobyt) a DPH.

Dodatočná zľava 10%:  zadajte zľavový kupón "mucha" v prvom kroku rezervácie a automaticky získate ďalšiu zľavu za priamu rezerváciu.

apartmány Terchová, apartmány v Terchovej, apartmány Terchová, apartmány v Terchovej, ubtytovanie Terchová, ubytovanie v Terchovej, Terchová ubytovanie, wellness ubytovanie Terchová, wellness ubtyovanie v Terchovej, ubytovanie s wellness Terchová, ubytovanie s wellness v Terchovej

 

Mucha Apartments

 

Mucha Apartments

 

Mucha Apartments

 

Virtuálna prehliadka Fotogaléria

Novinky

Cosmopolitan

O našich Apartmánoch Mucha sa môžete dočítať aj v júlovom vydaní českého Cosmopolitanu!

16.7.2019

Zobraziť celý článok

Tradičný haluškový víkend v Terchovej!

Už 25.5. sa v Terchovej konajú pravidelné MS VO VARENÍ A JEDENÍ BRYNDZOVÝCH HALUŠIEK. 

17.3.2019

Zobraziť celý článok

Na bežkách po Malej Fatre

Vedeli ste, že v okolí Terchovej sa nachádza až 30 km udržiavaných trás pre klasický aj voľný štýl? 

3.2.2019

Zobraziť celý článok

Komfortné ubytovanie v blízkosti zjazdoviek

Hľadáte komfortné ubytovanie v blízkosti zjazdoviek? Chcete sa po parádnej lyžovačke vyhriať v súkromnom wellness centre? Ste na správnom mieste! 

17.1.2019

Zobraziť celý článok

Hodnotenie od portálu Booking za rok 2018

Aj za rok 2018 sme od portálu Booking dostali skvelé hodnotenie 9,9/10. Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na Vaše návštevy v roku 2019.

14.1.2019

Zobraziť celý článok

Neviete kam na lyžovačku?

Hľadáte vhodné miesto pre zimnú dovolenku? Miesto, kde to do lyžiarských stredísk budete mať len kúsok?

10.1.2019

Zobraziť celý článok

Teambuilding a rodinné oslavy s Muchou!

Mucha apartmány v Terchovej sú ideálnym miestom pre menší firemný teambuilding a rodinné oslavy. Komorné nerušené prostredie, krytý záhradný grilovací priestor, priestranná záhrada a všetko potrebné vybavenie pre barbeque zaistí, že Vy i Vaši hostia budete maximálne spokojní.

5.10.2018

Zobraziť celý článok

U nás sa Vaše deti nudiť nebudú!

Do apartmánov dorazilo nové detské ihrisko! Spolu s plne vybaveným detským kútikom Vaše deti od nás nebudú chcieť ani odísť. :) Ideálne miesto pre detské oslavy!

3.4.2018

Zobraziť celý článok

Nové wellness pobyty pre verejnosť

Vyskúšajte novinku v Mucha Apartments a príďte si užiť 2hodinový relax v našom privátnom wellness centre. 

1.4.2018

Zobraziť celý článok

NOVINKA- MASÁŽE V MUCHA APARTMENTS

Ako ďalšiu novinku sme si pre Vás pripravili vysoko kvalitné masáže, ktoré budú prebiehať v našom wellness centre.  Rezervujte si ubytovanie a masáž si doobjednáte v druhom kroku rezervácie!

15.1.2018

Zobraziť celý článok

Skvelé hodnotenie: 9,9/10!

Ďakujeme! Vďaka Vám, našim hosťom sa stále držíme na vrchole! Hodnotenie za rok 2017: 9,9/10!

11.1.2018

Zobraziť celý článok

Súkromné wellness i pre verejnosť!

V Mucha Apartments ponúkame všetkým ubytovaným i verejnosti súkromný wellness. Spríjemnite si jesenné dni! Rezerváciu vykonávajte minimálne 2 hodiny vopred na tel. čísle: +421 907 702 007.

19.9.2017

Zobraziť celý článok

Prví návštevníci wellness centra!

Wellness centrum je otestované a plne k dispozícií všetkým ubytovaným hosťom i verejnosti!

Viac informácií nájdete na v sekcii wellness.

9.7.2017

Zobraziť celý článok

Prípravy sú v plnom prúde!

Už 1.7.2017 otvoríme nové wellness centrum priamo v apartmánoch! Nahliadnite do prebiehajúcej realizácie! Pripravujeme pre Vás jacuzzi vaňu, Fínsku saunu, infrasaunu, odpočiváreň s vyhrievanýmí lehátkami a tepidárium!

11.6.2017

Zobraziť celý článok

Klimatizácia vo všetkých apartmánoch!

Leto je za dverami a v Mucha Apartments sme si pre Vás pripravili ďalšiu novinku! Prežiť letné mesiace Vám už onedlho pomôžu klimatizácie, ktoré budú v priebehu júna nainštalované vo všetkých našich apartmánoch!

4.6.2017

Zobraziť celý článok

Výhody ubytovania v apartmánoch Mucha

Mucha Apartments sa nachádzajú priamo v Terchovej a ponúkajú mnoho výhod a zliav pre svojich ubytovaných hostí v priebehu celého roka.

19.3.2017

Zobraziť celý článok

Wellness centrum priamo v penzióne!

Objavte čaro odpočinku a doprajte si relax, ktorý si zaslúžite! Načerpajte novú energiu v našom útulnom wellness centre, ktoré otvoríme už v priebehu tohto leta. Nájdite si čas len pre seba!

Otvárame v lete 2017!

19.3.2017

Zobraziť celý článok

Špeciálna ponuka pre firmy

Hľadáte vhodné miesto pre ubytovanie pre svojich zamestnancov? Ste na správnom mieste! Pripravili sme pre Vás špeciálne ceny v priebehu celého roka! Viac o ponuke čítajte tu.

9.3.2017

Zobraziť celý článok

Nové pobytové balíčky v Apartmánoch Mucha

Vyberte si zo širokej ponuky našich pobytových balíčkov. Vyberať možete z romantiky, rodinného pobytu a pobytu pre seniorov!

20.2.2017

Zobraziť celý článok

Map

Tento web využíva cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií o cookies..